Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ АКЦІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

    Ендодонтія

Одним з видів стоматологічних послуг, що надаються в нашій стоматологічній практиці, є лікування каналів. Даний вид лікування потрібний перед реставрацією зуба, ураженого глибоким і інфікованим карієсом, і у випадку неуспішного попереднього лікування системи кореневих каналів. Лікування полягає в тому, щоб видалити пульпу (нерв), далі проводиться обробка внутрішньої частини зуба (пульпарної камери і кореневих каналів), яка потім пломбується. Важливо домогтися повного та об'ємного пломбування всіх кореневих каналів, яких в зубі може бути кілька (від 1 до 7), і їх кількість дуже варіабельна та індивідуальна. Якість лікування каналів кореня досягається в «Оріс» шляхом використання сучасних ручних і машинних інструментів, точним діагностичним і допоміжним обладнанням, індивідуальним підбором пломбувального матеріалу.

Найважливішими елементами успішного ендодонтичного лікування в клініці «Оріс» є:

• Використання комп'ютерної діагностики, що дозволяє адекватно оцінити систему кореневих каналів і характер патологічного процесу, а також якість проведеного лікування на різних етапах.

• Точне визначення довжини, на яку слід обробити і запломбувати канал. Для чого ми використовуємо високоточні апекслокатори нового покоління

• Багаторівневе механічна та медикаментозна обробка каналів, при якій відбувається їх очищення від мікробних забруднень і надання каналам форми, необхідної для герметичного заповнення пломбувальними матеріалами.

• Лікарі клініки «Оріс» одні з перших у місті освоїли передову методику обробки кореневих каналів машинними ProTaper-файлами. Це високоеластичні Ni-Ti інструменти з підвищеною гнучкістю і міцністю, які дозволяють більш швидко і ефективно опрацювати навіть найтонші і вигнуті канали без ризику поломки в них інструменту.

• 3-4 різних інструментb, за кілька хвилин дозволяють обробити канал до верхівки. Ми застосовуємо сучасні антисептики для промивання каналів і їх обробки. Заключна обробка каналу зуба ультразвуком дозволяє зробити очищення тих ділянок каналу, які недоступні при обробці ручними інструментами, що забезпечує надалі відсутність рецидивів запальних процесів.

• Тривимірне пломбування каналів гарячою гутаперчею. Цей апаратний метод дозволяє заповнити якісно, повністю весь канал з його бічними відгалуженнями за кілька хвилин. Всі етапи ендодонтичного лікування контролюються рентгенологічно і заносяться в «архів» (особисту Rtg-карту пацієнта).

• При резорбції кісткової тканини (її розсмоктуванні) навколо кореня зуба застосовуються пасти на основі гідроокису кальцію. Особливу увагу ми приділяємо «важкопрохідним» зубним каналах з проведеним раніше неадекватним ендодонтичним лікуванням, таким як:

- Не повністю запломбовані канали з резорцинформаліновою пастою, цементом з вогнищами запалення навколо коренів;

- Осколки чи уламки інструментів та інших сторонніх тіл в зубах

Переліковування таких зубів проводиться з використанням мікроскопа, що дає багаторазову візуальну перевагу і значно знижує ризик ускладнень під час лікування.

За допомогою мікроскопа також можуть бути виявлені додаткові канали, мікротріщини в кореневій і коронковій частинах зубів, виявлення яких і застосування правильної тактики лікування позбавить пацієнта і лікаря від віддалених ускладнень (рецидиви запалення, переломи зубів під реставраціями і коронками).

 

 
 
     
 
 
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua