Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ АКЦІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Можна, напевно, з 100% гарантією сказати, що якщо вийти на вулицю і провести опитування населення: «Якого лікаря ви найбільше боїтеся?»то, більшість скажуть, що бояться стоматолога.

Страх перед стоматологами призводить до того, що людина із зубним болем ковтає жменями знеболюючі таблетки, прошу зауважити, що ті у свою чергу мають якісь свої побічні дії, і тільки тоді коли біль ставати нестерпним приймають рішення піти до лікаря. Як перестати боятися стоматолога? Яким чином підготувати себе до візиту, цього на перший погляд «страшного» фахівця? Ось вам кілька порад:

  • У починанні кожної справи важлива мотивація. Чим же можете ви мотивувати свій похід до стоматолога? Спробуйте виділити всі плюси вчасно вилікуваних зубів. Якщо ви йдете з болем, то природно найвагомішою мотивацією буде позбавлення від болю. Якщо зуби у вас не болять, то плюсом може бути менша ймовірність виникнення болю в майбутньому.

  • Обов'язково заглядайте до лікаря раз на півроку, і ви збережете не лише свої кошти, а й нерви.

  • Тягнути кота за хвіст в даному випадку недоречно. Тому що на відміну від інших болячок дірки в зубах самі не заростають і не оновлюється. Лікувальні зілля з бабусиної аптечки не можуть повернути залишає вас черговий зуб. І навіть різного роду чаклунки, і чарівники в кращому випадку принесуть вам іншу турботу, окрім зубного болю, але так і не вирішать ваших проблем.

  • Знайдіть людини, у якого немає страху перед стоматологом, а ще краще того, хто знає, як не боятися стоматолога, бо вже колись впорався з острахом. З ним ви зможете обговорити майбутній похід, запитайте його ради: «Як не боятися стоматолога? Що робити, щоб не боятися? »

  • Якщо довго не можете зважитися, то відразу ж після прочитання цієї статті підніміть трубку телефону і запишіться на консультацію. Можливо, ви ставитеся до категорії порядних і обов'язкових людей, а отже, змушені, будите здійснити свій візит.

  • Сміливо зізнайтеся лікарю у своїх страхах і ввічливо попросити зробити знеболюючий укол. При цьому потрібно бути обережними тим, хто схильний до алергії.

  • Не нехтуйте моральною підтримкою близьких, друзів, родичів. Дозвольте їм супроводити вас до кабінету і дайте їм чіткі інструкції з поведінки за дверима.

  • Попросіть стоматолога, щоб він покроково пояснював свої дії, тоді ви будете не тільки в курсі справи, але й зможете трохи відволіктися від думки: «зараз буде боляче».

  • Думайте про щось приємне. Вже безпосередньо перебуваючи в кріслі, постарайтеся розслабитися, зробіть кілька глибоких вдохів, згадайте приємні чи смішні моменти в житті. Довіртесь професіоналам.

Успіхів! Зробіть похід стоматолога приємним.

 

м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua