Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ АКЦІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

    Відбілювання зубів

Багато людей, які пройшли процедуру відбілювання зубів в стоматологічній клініці "Оріс", переконуються, що у їхньому житті відбулись радикальні зміни на краще! Вони почуваються природно, адже можуть щиро усміхатися!

Причиною зміни кольору зубів часто є продукти харчування. Це кава, чай, шоколад, темні ягоди та овочі, червоне вино тощо. Важливим негативним фактором забарвлення зубів є паління. Колір зубів змінюється також з віком. Емаль зуба стає тоншою, втрачає свою прозорість.

Миттєве відбілювання! Саму процедуру відбілювання розпочинають з видалення зубного нальоту і відкладень за допомогою ультразвуку і системи Air Flow, після «генерального» чищення порожнини рота і зубів, стоматолог приступає безпосередньо до відбілювання. Лікар наносить на зуби відбілюючий гель, який активується світловим потоком певного спектру (для цього існує спеціальне обладнання).   Процедура триває 1 годину і відразу дає миттєвий результат! Ефект відбілювання — від 8 до12 відтінків.

Всі методи відбілювання ефективні лише для власних зубів - пломби, протези, вініри і коронки НЕ відбілюються, і про це треба пам'ятати. Краще провести відбілювання перед встановленням нових пломб, коронок, вінірів.

Після процедури відбілювання слід на якийсь час відмовитися від кави, чорного чаю, вина, продуктів харчування, що містять яскраві барвники. В іншому випадку ваші зуби можуть «ввібрати» харчові барвники подібно губці і посмішка може стати всіх кольорів веселки.  

Відбілити зуби швидко і безпечно! Чи це можливо? Так!  На відміну від інших відбілюючих систем, наприклад Zoom і його аналогів, GlamSmile, що використовується в "Оріс", не потребує спеціального захисту ясен, не викликає чутливості, немає необхідності використання спеціальних зубних паст, а також повторного насичення мінералами емалі зубів.

Популярність відбілювання зубів щоразу зростає. Психологи заявляють, що білі зуби дозволяють людям середнього або старшого віку виглядати і, відповідно, почуватися на років 10 молодшими. Не зволікайте, зателефонуйте прямо зараз!

Питання і відповіді

Питання: Хто може пройти процедуру професійного відбілювання зубів?

Відповідь: Система для відбілювання зубів дасть неймовірний результат у будь-якого пацієнта, який бажає зробити свої зуби білішими і яскравішими. Зуби з нальотом від куріння , харчових барвників або напоїв після процедури відбілювання показують найкращі результати. Окрім того , дана процедура буде ефективною при тетрацикліновому зафарбуванні зубів, флюорозі і вікових змінах кольору.

Питання: Наскільки білими будуть мої зуби після відбілювання?

Відповідь:Результат відбілювання може коливатись залежно від ступеню і природи зміни кольору зубів. Для отримання максимального результату процедура відбілювання підбирається індивідуально для кожного.  Обговорюючи з доктором Ваші очікування від лікування, Ви допоможете йому спланувати відповідний режим роботи.

Питання: Чи може офісне відбілювання відбілити мої коронки або вініри?

Відповідь: Відбілювання змінює колір тільки натуральних зубів і не може змінити відтінок керамічних коронок, вінірів,  або композитних реставрацій.

Питання: Як довго буде зберігатись отриманий ефект відбілювання?

Відповідь: Результат для кожної людини індивідуальний і залежить від харчування і способу життя . Як правило , ефект зберігається на протязі двох років. Підтримуючі процедури рекомендовані для курящих пацієнтів, таких що часто вживають каву і продукти з харчовими барвниками.

Питання : Це безпечно?

Відповідь: Так, процедура відбілювання безпечна на 100%. Наша система для відбілювання включає покращену систему фільтрації світла, яка захищає від підвищення температури і ультрафіолетового світла, гарантуючи Вам комфорт і безпеку, знижуючи ризик підвищеної чутливості зубів під час або після процедури.

Питання: Як мені необхідно доглядати за зубами після відбілювання?

Відповідь: Протягом перших 24 годин після процедури рекомендується дотримуватись «безколірної дієти». Ви повинні уникати вживання тютюнових виробів, кави, чаю, коли, червоного вина та інших продуктів і напоїв темного кольору. Рекомендуємо обмежити використання кольорових зубних паст, еліксирів і ополіскувачів.

      
 

 
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua