Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ АКЦІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

       Вініри
     Одним з видів мікропротезування є вініри. Вони володіють прекрасним зовнішнім виглядом і, в той же час, прекрасними робочими якостями. Слово вінір (veneer) в буквальному перекладі - облицювання, маскування, захисне покриття. У стоматології вініри - це тоненькі керамічні пластинки або ковпачки, що щільно облягають зуби.

   Накладка на зуб сама по собі володіє прекрасною твердістю, тому можна не побоюватися того, що при звичайних жувальних навантаженнях тонкий матеріал вініра виявиться занадто тендітним і недовговічним. До переваг вінірів відносять стійкість до фізичних, хімічних і біологічних впливів. Це означає, що вони міцні на злам, не псуються при дії агресивних середовищ і не схильні до карієсу.

   Вони значно менше бояться чаю, кави, сигарет і інших чинників, здатних змінити колір і зовнішній вигляд зубів. Важливою функцією вінірів є захист зубів від руйнівних факторів навколишнього середовища. І найголовніше - вініри мають прекрасний зовнішній вигляд. Це саме той матеріал з якого складається «голлівудська усмішка».

Існує два типи вінірів - повні і неповні:

  Неповні (голлівудські) вініри з'явилися першими. Вони представляли собою тонкі фарфорові пластинки, які кріпилися цементом на передню (видиму) поверхню зуба. Якщо необхідно тільки видиме поліпшення зубів, то голлівудський тип вінірів найбільш виправданий.

   Повні вініри з'явилися пізніше. Вони створюють чарівний зовнішній вигляд і захищають зуб від починається руйнування. Представляють собою фарфоровий ковпачок, що надягається на зуб.

  Сучасні вініри мають товщину не більше 0,5 мм і тому вимагають мінімальної обробки зуба перед установкою.

   Для установки класичних вінірів досить двох-трьох візитів до стоматолога протягом 2 тижнів.


  

м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua