Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ АКЦІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

       Безметалова кераміка на оксиді цирконію
  Дуже часто пацієнти наполягають на виготовленні суцільнокерамічного стоматологічного зубного протеза. Причини цього - відсутність металу в зубному протезі і бажання пацієнтів отримати бездоганну естетику зубів. Крім того, від стоматологічного протезування очікують тривалого терміну служби та високого рівня біологічної сумісності.

   Бажання багатьох пацієнтів мати зубний протез, що не містить металу тепер може бути здійснено навіть у тих випадках, коли мова йде про протяжні мости для протезування фронтальних або жувальних зубів.

   Високотехнологічна кераміка на оксиді цирконію наділена прекрасними властивостями:

  • видатною механічною якістю;
  • біологічну сумнівність;
  • природною транслюсцентністю (напівпрозорістю)
  • естетичним білим кольором.   
   За рахунок додавання невеликої частки оксиду ітрію досягається мікроструктурна зміна, що підвищує міцність оксиду цирконію. Тому фахівці в області керамічних мас говорять про оксид цирконію, стабілізований оксидом ітрію.

  Основною ідеєю системи виготовлення суцільно керамічних робіт є те, що фрезерування (створення форми каркаса) відбувається в м'якому стані, а надання оксиду цирконію особливо міцних властивостей здійснюється за рахунок подальшого процесу спікання.

   При протезуванні зубів, особливо жувальної групи зубів, і використанні мостовидних зубних протезів великої протяжності вимоги до міцності каркасів дуже високі. Тому подібні каркаси з оксиду цирконію вирішують всі можливі проблеми.

   Особливо потрібно відзначити, що препарування зубів під оксидцирконіеву кераміку набагато менше, ніж під інші безметалеві конструкції. Оскільки міцність оксиду цирконію дуже висока, то мінімальна товщина стінок каркаса може бути всього 0,4 мм. Це особливо актуально при протезуванні на живих зубах. Крім того, біло-прозорий колір каркасів, облицьованих спеціальною масою, дозволяє досягти надзвичайних естетичних результатів.
   Абсолютно гладка поверхня кераміки при технології протезування зубів сприяє дбайливому і атравматичному приляганню до ясен
 
 
 
 
 
 
 
 
 

       

    


Цирконієва коронка
     Візуальні відмінності коронки на цирконієві каркасі від   коронки на металевому каркасі

   

Реставрація на оксиді цирконію (4) в світлі, що проходить скрізь зуб не відрізняється від натурального зуба (1 і 3), на відміну від металокераміки (2), де металевий каркас затримує частину світла і створює темний, сірий фон

 

 

 
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua