Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ АКЦІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

              Керамічні вкладки. Накладки

 
     Суцільнокерамічні реставрації зубів - це вкладки, накладки, вініри, коронки з керамічної маси без металевого каркаса. Відсутність такого каркаса дозволяє домогтися дуже високих естетичних результатів, оскільки світлові промені вільно проходять крізь керамічну реставрацію, так само, як і через здоровий зуб.

    Основна перевага безметалових реставрацій зубів - це надійність, висока естетика і тривалий термін служби.

    Найчастіше пацієнтів не влаштовує колір, форма і положення зубів. Але найбільш часто накладки і вкладки з кераміки виготовляються у разі, якщо пацієнт має великі пломби на жувальних зубах, відколи, злам зубів, старі пломби на передніх зубах, які його не влаштовують.    При використанні суцільнокерамічних реставрацій зубів будь-якому пацієнтові можна зробити «голлівудську посмішку».

     По суті, вкладки і накладки це ті ж пломби але зроблені в лабораторних умовах , тому вони є точнішими і міцнішими за пломби. Звичайні фотополімерні пломби, на жаль, не можуть зрівнятися по своїй міцності з емаллю здорового зуба, тому композитні пломби з часом стираються, змінюють колір і, отже, жувальна ефективність цих зубів знижується. В керамічних вкладок і накладок ці недоліки відсутні.

    Керамічна вкладка, накладка - це мікропротез, який фіксується в порожнині зуба. При цьому досягається максимальна естетика. Таку реставрацію зубів відрізнити від здорового зуба практично неможливо і вона зберігається протягом довгого періоду часу .

 

    

   


м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua