Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ АКЦІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Захворювання парадонта відносяться до групи найбільш поширених. Характерна властивість парадонтиту – це виникнення між яснами та зубом своєрідного карману, в якому накопичуються зубні відкладення. Дана ситуація має два негативних наслідки. По-перших, в зубному камені розмножуються мікроорганізми, що підсилюють запалення ясен, а по-друге, зубоясенні кишені поступово збільшуються, що призводить до сильного хитання зуба. Тому одна з головних задач в стоматології при лікуванні парадонтиту  – вичистити відкладення з-під ясен.

Основними симптомами парадонту  є кровоточивість, деформація, біль ясен; неприємний запах з рота, та навіть рухомість зубів, що нерідко призводить до втрати зубів. Багато хто з пацієнтів вважає, що захворювання парадонту неможливо вилікувати.

В стоматологічній клініці „Оріс” для лікування захворювань тканин парадонту застосовується новітній апарат VEСTOR-терапії – це відносно безболісна процедура, яка дозволяє направлено обробити всю поверхню оголеного кореня зуба і патологічної зубоясеневої кишені за допомогою ультразвуку та полірувальної субстанції.

В нашій клініці система Вектор використовується  з 2006 року. На основі спостережень, після використання даної системи, можна зробити наступні висновки:

v                   лікування проходить практично безболісно;

v                   після першого сеансу ефективно зменшується глибина парадонтальних карманів і досягається прикріплення ясен до тканин зуба;

v                   повторний сеанс Вектор-терапії рекомендовано проводити через шість місяців.

Використання цього метода сприяє виліковуванню ясен на ранніх стадіях захворювання, і стабілізації процесу захворювання на більш запущених стадіях, тим самим даючи змогу навіть уникнути операційного втручання.

 

 

 

 

 

 

м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua