Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ АКЦІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт
 Зубний біль !!!!! Що робити ?????

Шановні відвідувачі!! Ми знаємо, що Ви зараз читаєте цю сторінку не в дуже хорошому настрої, і схоже, з болем в зубі ... ..

Тому спробуємо Вам дати декілька корисних порад - як поводитися при виникненні болю в зубі.

Для початку найголовніші поради:

  • Ніколи, ні за яких обставин не грійте і не закутуйте хворе місце.

  • Виникнення набряку, підйом температури, погіршення самопочуття (як перед грипом) є показами до негайного звернення до лікаря, оскільки затягування з зверненням, може призвести до винекнення ускладнень, а вкритичних випадках до загрози життю
  • Якщо у вас немає вище перерахованих признаків, то для зняття болю ви можете прийняти анальгетик.

Розрізняють 2 види ліків, які допомагають зняти зубний біль: власне анальгетики та нестероїдні протизапальні препарати.

Анальгетики блокують активність больових центрів у головному мозку, які передають повідомлення про виникнення болю.

Нестероїдні протизапальні препарати мають основну дію - зменшення запалення, і вторинне - зниження болю, що виникає внаслідок зменшення запальних явищ.

Приклади найбільш ефективних анальгетиків: солпадеін, кетанов, анальгін, темпалгін.

Приклади нестероїдних препаратів: диклофенак, ібупрофен, індометацин, кетопрофен, напроксен, піроксикам, денебол

Знайте, що прийом анальгетиків усуває зубний біль, а не його  причину. Анальгетики лише допомагають на деякий час забути про зубний біль, що дає Вам можливість максимально комфортно потрапити до стоматолога на прийом. Не обманюйте себе, що біль може з'явитися випадково, і може потім піти назавжди.

Якщо біль з'явився - значить, є проблема, яка може бути вирішена тільки в стоматологічному кріслі. Це стосується абсолютно всіх видів зубних болів

Не бійтеся стоматолога, тортури в стоматологічному кріслі вже далеко в минулому. Сучасні технології дозволяють навіть знеболювальні уколи робити безболісно - місце уколу змащується спеціальним анестезуючою засобом. Сучасні стоматологічні анестетики знеболюючий швидко, ефективно, і надовго.

Пам'ятайте, що відтягування візиту до стоматолога не тільки принесе Вам постійні повторення зубного болю, поганий настрій і самопочуття, але і з кожним днем робить усунення Вашої проблеми все більш складним і трудоємким. Крім того чим більше запущена проблема - тим вища вартість послуг. Відома істина: профілактика - легше, швидше, краще і дешевше за лікування.

Ще раз нагадуємо Вам, що відкладення візиту до стоматолога може призвести до більш серйозних наслідків - нагноєння, втрати зуба, і нарешті, до виникнення загрози для життя - нерідко гнійний процес проникає в шийну область, і далі в середостіння, до серця - іноді неможливо врятувати людини.

м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua