Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


оксана
18-08-2014

Питання: Доброго дня. Допоможіть визначитись що робити? Я шукаю лікаря, який би зробив ПОВНИЙ РОТ КОМПЛЕКСНО - тобто коджен зуб. У мене ерозія зубної емалі, + клиновидний дефект, + маленькі зуби, які стерлись до нервів і звісно страшенне відчуття комплесу щодо своєї посмішки, я вже не кажу про чутливість зубів.Скажіть будь-ласка, скльки приблизно коштуватиме зуб якщо повністю полікувати і покрити чи цирконієм чи ще чимось і скільки часу для цього необхіно.Завчасно дякую.Дуже чекатиму відповіді


Назар
18-08-2014

Питання: Чи можете ви гарантувати 100% знеболення!


Тетяна
25-07-2014

Питання: А у вашій клініці є рентген стоматологічний,томограф???І скільки коштує перша консультація?

Відповідь: Доброго дня, Тетяна! У нас в клініці є цифровий радіовізіограф, при необхідності зробити комп'ютерну томографію, Ви можете це зробити в міській стоматполіклініці на другому поверсі. Експрес-консультація безкоштовна, вартість розгорнутої консультації зі складанням плану лікування і описом документації складає 130 гривень. Записатись на прийом можна за номером телефону 55-23-29.


Ігор
07-07-2014

Питання: Підкажіть, будь-ласка, мінімальну вартість керамічної коронки без металу?

Відповідь: Доброго дня, Ігор! Ціни можете подивитись тут: http://oris.if.ua/index.php?pageid=13, прескераміка і коронка на оксиді цирконію це і є безметалові варіанти реставрацій втрачених тканин зуба.


СВЕТЛАНА
03-07-2014

Питання: Доброго дня або вечора!Скiльки коштуватиме iмплантант у вас? необхiдно десь 18 iмплантантiв.


Анна
25-05-2014

Питання: скажіть будь-ласка, анестезія передніх зубів, тобто сам укол болючий?

Відповідь: Анна, абсолютно нічого не відчувається тільки під загальним наркозом. Під час лікування зубів і під час анестезії(знеболення), можуть бути деякі відчуття. Ми робим все від нас залежне , щоб перебування в стоматологічному кріслі було максимально комфортним , а анестезія не болючою. )))


Ольга
22-05-2014

Питання: Скажіть будь ласка, яка приблизно ціна буде за лікування переднього зуба(1), з видаленням нерва, та встановленням хорошої пломби??! Дякую!

Відповідь: Добрий день, Ольга! Вартість якісного лікування каналу складає 500 гривень плюс всі необхідні додаткові маніпуляції для лікування кореневого каналу (кофердам, анестезія , рентген-знімок ), вартість пломби залежить від ступеню руйнування зуба, складності реставрації і коливається від 250 до 780 гривень.


Інна
06-03-2014

Питання: Доброго ранку!У дитини прорізається перший корінний зуб в низу і покрився якимися білим твердим "нальотом",це так має бути?Підскажіть,що робити?

Відповідь: Доброго ранку, Інна! Можливо, це зубний камінь, або гіпоплазія емалі . Віртуально поставити діагноз неможливо, необхідно прийти на консультацію. Записатись можна за телефоном 55-23-29. Наша адреса: вул. Лепкого 47б


Володимир
04-03-2014

Питання: Шкода , що нема wi-fi.


Руслaн
14-02-2014

Питання: Доброго дня: якa цинa удaлити нeрв з пeрeднього зубa?

Відповідь: Доброго дня, Руслан. Вартість лікування кореневого каналу з використанням операційного мікроскопу складає 500 гривень плюс необхідні аксесуари. Для того , щоб знати вартість лікування треба "подивитись" Ваш зуб і визначити необхідний обєм втручань.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua