Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


Мар'яна
26-03-2015

Питання: Ви витягуєте зламані інструменти з кореня зуба? Ціна?

Відповідь: Доброго дня, Мар'яна. Так , витягуєм. Не всі зламані інструменти можливо витягнути, в таких випадках проводиться спеціальна обробка кореневого каналу і пломбування активним сілером. Ціна від 250 гривень.


Єлизавета
19-03-2015

Питання: Доброго дня! Вкажіть будь ласка ціни на метало-керамічну та цільнокерамічну коронки, та який вид коронок доцільніше ставити на жувальні зуби - цільнокерамічну чи металокерамічну? Вдячна за відповідь)

Відповідь: Доброго дня, Єлизавето! Цільнокерамічні коронки бувають різні, залежно від матеріалу і технологій їх виготовлення. Є спеціальні цільнокерамічні коронки призначені для відновлення жувальних зубів. Безметалові коронки краще металокерамічних по всіх параметрах, крім ціни ;) ціна відрізняється приблизно в 2-3 раза. Якщо є можливість поставити безметалову коронку, так і робіть! З повагою, Станіслав Тимочкін.


лена
19-03-2015

Питання: мс


Ліда
22-01-2015

Питання: Доброго дня.Я лікар-інтерн.Мене цікавить ,чи ви берете в свою клініку на стажування ,та чи можлива подальша перспектива?Хочу бути парадонтологом.Дякую за відповідь!


віра
09-01-2015

Питання: і ще одне питання вартість вініра одного?

Відповідь: Віра, вартість вініра одного залежить від курса євро, дізнатись точну ціну можете у нас в клініці за телефоном 55-23-29


віра
09-01-2015

Питання: Доброго дня, мене цікавлять вініри .чи можна іх застососувати при наявності ікол бокові зуби?

Відповідь: Доброго дня . Якщо Ви маєте на увазі , чи можливе застосування вінірів для покращення естетичної ситуації у випадку відсутності бокових різців і зміщення ікол на місце відсутніх бокових різців, то в даному випадку необхідна точна діагностика і розрахунки проміжків між зубами, оцінка фотографій зубів, посмішки, діагностичних моделей, загального співвідношення між зубами і мякими тканинами порожнини рота. Використання вінірів можливе в даному випадку як один із варіантів або етапів лікування. Крім того вініри можуть застосовуватись і в інших випадках - для вирівнювання цілого зубного ряду або положення окремого зуба, для підняття прикуса при стертості зубів, для надання зубам світлого кольору(т.зв. "голівудська посмішка")


Іван
11-12-2014

Питання: Добрий день.скажуть будь ласка де я можу собі поставити золоту коронку?чи як воно правильно називається)дякую

Відповідь: Добрий день! Можете зробити у нас) При потребі протезування окремого зуба або зубного ряду, золотовмісні сплави мають перевагу над неблагородними металами, завдяки своїй біосумісності.


Юра
27-11-2014

Питання: Для чого Ви людей дурите???

Відповідь: Юра, якщо у Вас виникли якісь питання , зателефонуйте за номером 066-80-70-230 до нашого головного лікаря і виясніть всі питання , які Вас цікавлять.


Тетяна
14-11-2014

Питання: Доброго дня.В мене така ситуація що дуже малі проміжки між зубами є зуби що один трішки якби вилазить на інший,на верхніх одиничках потріскала емаль внаслідок падіння в дитинстві плюс до всього неправильна форма верхніх зубів,виступають вперед ікла і така квадратна форма щелепи а нижні викривилися і трошки покришилися.Чи можете мені допомогти?Чи виконують у вас реставрацію?Чи потрібна ставити брекети для вирівнювання верхньої щелепи?

Відповідь: Доброго дня, Тетяна! З того що ви описали, скоріш за все Ви потребуєте ортодонтичного лікування і просто реставрації не врятують ситуацію, хоча треба подивитись , можливо це реально зробити


Юра
08-11-2014

Питання: Це механізм дії вибілювання (Зум,беньєнг) - який гель у Вас (виробник, назва)? І дайте відповідь - рідкий кофердам Ви наносите??? І якою лампою Ви користуєтесь?? Дякую

Відповідь: Юра, судячи з формулювання питання Ви - стоматолог. Ми завжди раді допомогти порадою, поділитись технологіями, які ми використовуємо. Mожете записатись до нас на майстер клас з відбілювання, ендодонтичного лікування зубів чи реставрації за тел. 066-8070-230.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua