Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


Інна
06-03-2014

Питання: Доброго ранку!У дитини прорізається перший корінний зуб в низу і покрився якимися білим твердим "нальотом",це так має бути?Підскажіть,що робити?

Відповідь: Доброго ранку, Інна! Можливо, це зубний камінь, або гіпоплазія емалі . Віртуально поставити діагноз неможливо, необхідно прийти на консультацію. Записатись можна за телефоном 55-23-29. Наша адреса: вул. Лепкого 47б


Володимир
04-03-2014

Питання: Шкода , що нема wi-fi.


Руслaн
14-02-2014

Питання: Доброго дня: якa цинa удaлити нeрв з пeрeднього зубa?

Відповідь: Доброго дня, Руслан. Вартість лікування кореневого каналу з використанням операційного мікроскопу складає 500 гривень плюс необхідні аксесуари. Для того , щоб знати вартість лікування треба "подивитись" Ваш зуб і визначити необхідний обєм втручань.


Тетяна
07-02-2014

Питання: Доброго дня! У моєї дитини почали прорізатися постійні зубки. Один з них тільки прорізався з ясен, але майже поперек нормальному розташуванню зубів в зубному ряді. Скажіть, будь-ласка, чи це є ризиком того, що він так і ростиме надалі? Чи можливо з часом він стане "на місце"? Дякую!

Відповідь: Тетяна, не зовсім зрозуміло про який зуб іде мова, і в якій площині він є "поперек". Важко сказати , іноді зуби розвертаються під час прорізування, часом - ні. Треба спостерігати в динаміці. Якщо зуб не розвернеться треба буде провести ортодонтичне лікування з приводу вирівнювання зубів.


ваня
05-02-2014

Питання: скiльки коштує временний передній зуб

Відповідь: Ваня, вартість тимчасової коронки варіюється від 95 до 150 гривень, інші ціни тут: oris.if.ua/index.php?pageid=13


віталік
31-01-2014

Питання: Чи боляче коли пломбують зуб

Відповідь: Віталік, якщо під час пломбування зявляються відчуття або зуб починає боліти, можна зробити знеболення(анестезію).


And
25-12-2013

Питання: Яка ціна на керамічну (без металу) коронку на передній верхній зуб?

Відповідь: And, вартість виготовлення суцільнокерамічної коронки від 2300 гривень, незалежно від того на який зуб це робиться. Залежно від стану зуба можуть бути проведені підготовчі процедури, які не входять в вартість роботи і оплачуються окремо.


Мар'яна
29-11-2013

Питання: Потемнів передній зуб після видалення нерва, скажіть, чи можна врятувати посмішку??? якщо так, то які варіанти?

Відповідь: Добрий день! Як правило, якщо зуб темніє після видалення нерва, можна обійтись ендовідбілюванням одного зуба! Врятувати посмішку можна, подивіться тут є подібний клінічний випадок http://oris.if.ua/index.php?pageid=52 , варіантів є багато, залежно від того якого розміру пломба стоїть на передньому зубі, скільки залишилось тканин зуба, і як зашвидко Ви хочете результат.


Павел
18-11-2013

Питання: Доброго дня!Мені 16 років і в мене криві верхні передні зуби, рівняти вже пізно! порадьте що можна зробити! Вже думав спиляти і наростити нові!))

Відповідь: Вам необхідно прийти на консультацію для огляду, тоді можна буде щось порадити.


Тетяна
06-11-2013

Питання: Добрий день! Порадьте,будь ласка,що робити: мені ще в 16 років зробили "міст" на чотири верхні передні зуби(посередині була пластмаса, а по боках, на зубах " двійках" золоті коронки."Одинички" були видалені,на жаль. Зараз стоматолог зняв ту радянську конструкцію і виявив, що під коронками зуби трохи зіпсувались і полікував їх.Поки я ношу тимчасові зуби, бо триває процес лікування решти зубів. Лікар каже, що тепер мені потрібно робити новий "міст" - металокерамічний, але вже на 6 верхніх зубів, тобто треба зпилювати "трійки-клики" щоб краще тримався "міст" і був гарний естетичний вигляд. Але мені шкода їх зпилювати, бо вони здорові зуби. P.S."Золотий міст" простояв 30 років і ще б пробув, але дуже хочеться посміхатись білими зубами!Порадьте, що робити. Дякую!

Відповідь: Добрий день! Поради справа невдячна. Для того щоб поставити Вам діагноз і скласти план лікування (а визначення кількості опорних зубів в містку і Є одним із пунктів плану лікування) необхідно , як мінімум, оглянути Вас, подивитись знімки - провести діагностику. Без цього нічого сказати точно не можливо. Але препарувати здорові зуби під коронки таки шкода, існують альтернативні технології, імплантація наприклад. Заходьте, консультація безкоштовна.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua