Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


Олександр
13-02-2017

Питання: Добрий день! Скільки буде коштувати і скільки потрібно часу щоб розпломпувати зуб моляр чотирьох канальний 2 корені прийшли а решту не можуть тому що запломбовані цементом?

Відповідь: Доброго дня, Олександр! Вартість такої роботи орієнтовно від 3200 гривень, залежно від складності роботи і початкового стану зуба. По часу це може бути зроблено за 3 години і один візит або необхідно буде прийти декілька разів. Лікування каналів це дуже кропітка робота і непередбачувана, тому точної вартості і часу лікування немає.


Марян
12-01-2017

Питання: Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки будуть коштувати металічні брекити на верхню щелепу, але з задньої сторони? Дякую

Відповідь: Доброго дня! Як правило брекети необхідно ставити на 2 щелепи, залежно від системи брекетів змінюється і вартість лікування


Артур
09-01-2017

Питання: Доброго дня. У передньому зубів утворився наскрізний отвір. Також покришились 2 задні зуби. Чи можливо все "полагодити" за 2 тижні? Яка приблизна вартість?

Відповідь: Доброго дня, Артур! З Ваших слів важко поставити діагноз, але звучить так що за два тижні можна встигнути це зробити, якщо будем робити реставрації і сумнівно встигаєм, якщо будуть коронки чи вініри. Для того щоб сказати вартість, навіть приблизну, необхідно поставити діагноз і визначитись з планом лікування. В переписці це зробити важко, тому що є мінімум 3 варіанти діагнозу і більше 10 варіантів лікування. Орієнтовний прейскурант послуг є на сайті.


Мар'яна
20-12-2016

Питання: Доброго вечора!Яка ціна коронки на передні зуби з цирконію?

Відповідь: Доброго дня, Мар'яна. Вартість коронки залежно від складності роботи буде 200-300 євро еквівалент в гривнях.


аня
20-12-2016

Питання: під час вагітності мені призначили препарати заліза від анемії.від них почорніли зуби.Чи можливо якось відновити зуби чи вони самі відновляться після прийому?

Відповідь: Доброго дня, Аня! Необхідно бачити ситуацію з Вашими зубами, для вирішення цієї проблеми. Можливо причина в іншому, а не в залізі. Або можливо достатньо обмежитись професійною гігієною а не ставити вініри чи реставрації.


таня
21-11-2016

Питання: Скільки коштує вставити зуб кераміка передній

Відповідь: Доброго дня, Таня! Вартість керамічного зуба варює від еквівалент 100 долларів до 300


микола
16-11-2016

Питання: дитина 13років недає лікувати зуби,зуби дуже погані,один передній зуб вже обламався,що робити,як поступити,як заставити дитину піти до стоматолога,чи є інші способи,як лікувати зуби ,щоб дитина цього невідчула,можливо наркоз

Відповідь: Доброго дня, Микола! Питання мотивації щоб бути здоровим Ви маєте вирішити самі. Так, лікування зубів з наркозом можливе, це роблять в клініках Києва і Львова, але ви йдете складним шляхом. 13 років це вже дуже доросла дитина, поговоріть дома, у вас обовязково знайдуться аргументи, якщо приділите більше часу для переконання.


Юля
12-11-2016

Питання: Доброго дня ! СКажіть будь-ласка чи можна на місце вирваного зуба одразу встановлювати імплант ,чи потрібен час щоб загоїлася рана ? дякую .

Відповідь: Доброго дня, Юля! Залежно від причин по яких видаляється зуб і наявності запалення в періодонті. Є ситуації в яких можливе безпосереднє встановлення імпланту, або необхідно почекати півроку до загоєння і стерилізації кістки.


коропецька ярослава
11-11-2016

Питання: добрий день я хотіла би знати хоча приблизно скільки коштує верхній зубний мостик з металокераміки зафіксований будьласка відпишіть потрібно терміново знати

Відповідь: Доброго дня, Ярослава! Це є дуже розмите формулювання питання, залежно від кількості зубів в мостовидному протезі варьюється вартість роботи. одна одиниця металокераміки коштує 2700 грн станом на 15.11.2016


Андріана
11-08-2016

Питання: Через скільки часу на місці вирваного зуба можна поставити протез?

Відповідь: Андріана, доброго дня! Ясна після видалення зуба заживають на протязі 2-4 тижнів, рівень (висота) кістки всередині формується і стабілізується на протязі 3-6 місяців, відповідно найкращим варіантом буде зробити протез через півроку після видалення зуба. Або за відсутнсті часу зробити при первинному загоєнні ясен(3-5 днів) і відкоректувати через півроку.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua