Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


Іван
11-12-2014

Питання: Добрий день.скажуть будь ласка де я можу собі поставити золоту коронку?чи як воно правильно називається)дякую

Відповідь: Добрий день! Можете зробити у нас)При потребі протезування окремого зуба або зубного ряду, золотовмісні сплави мають перевагу над неблагородними металами, завдяки своїй біосумісності.


Юра
27-11-2014

Питання: Для чого Ви людей дурите???


Тетяна
14-11-2014

Питання: Доброго дня.В мене така ситуація що дуже малі проміжки між зубами є зуби що один трішки якби вилазить на інший,на верхніх одиничках потріскала емаль внаслідок падіння в дитинстві плюс до всього неправильна форма верхніх зубів,виступають вперед ікла і така квадратна форма щелепи а нижні викривилися і трошки покришилися.Чи можете мені допомогти?Чи виконують у вас реставрацію?Чи потрібна ставити брекети для вирівнювання верхньої щелепи?

Відповідь: Доброго дня, Тетяна! З того що ви описали, скоріш за все Ви потребуєте ортодонтичного лікування і просто реставрації не врятують ситуацію, хоча треба подивитись , можливо це реально зробити


Юра
08-11-2014

Питання: Це механізм дії вибілювання (Зум,беньєнг) - який гель у Вас (виробник, назва)? І дайте відповідь - рідкий кофердам Ви наносите??? І якою лампою Ви користуєтесь?? Дякую

Відповідь: Юра, судячи з формулювання питання Ви - стоматолог. Ми завжди раді допомогти порадою, поділитись технологіями, які ми використовуємо. Mожете записатись до нас на майстер клас з відбілювання, ендодонтичного лікування зубів чи реставрації за тел. 066-8070-230.


name-x
01-11-2014

Питання: Ціна 2 безметалевих коронок (ips empress) з всіма витратами (обточення, цементування...) на зуби 11, 21, які потемніли внаслідок травми та були депульповані. І чи не буде темнота зубів просвічуватися через такий тип коронок?

Відповідь: Є різні види матеріалів для виготовлення штучних коронок зубів. Темноту зубів можна перекрити навіть за допомогою металокерамічної коронки, і так само це реально зробити за допомогою безметалової коронки, красивіше зробити. Матеріал (пресскераміка) відкриває надзвичайно широкий спектр можливостей для виготовлення естетичної і непомітної реставрації. За допомогою коронки з пресскераміки можна приховати і темноту зуба, і металеву вкладку, якщо знати як це зробити :) Єдине, що може просвічуватись це темнота кореня, і то КРІЗЬ ЯСНА, але з цим нічого не можливо зробити в принципі! При реставрації втрачених тканин зуба коронкою, часто необхідно провести додаткові маніпуляції і лікування, для усунення проблеми, з якою звернувся пацієнт, а не "просто" зробити коронку! Тому сказати точну вартість лікування можливо тільки після обстеження і діагностики.


Юра
30-10-2014

Питання: При видбілюванні зубів невже Ви не захищаєте ясна рідким кофердамом? Який механізм вибілювання зубів???

Відповідь: Механізм відбілювання зубів. В відбілюючому гелі, який наноситься на зуби, є відбілюючий агент, який за рахунок реакції окислення і утворення атомарного кисню модифікує подвійний хімічний звязок в одинарний таким чином, що хромофор перестає поглинати видиме світло.


Таня
23-10-2014

Питання: Доброго дня! скажіть будь ласка, що можна зробити, якщо зуби рідкі? яким чином можна закрити проміжки між зубами?

Відповідь: Доброго дня, Таня! Проміжки між зубами можна закрити керамічними вінірами, реставраціями з фотополімеру, металокерамічними коронками або ортодонтично, за допомогою брекетів, пластинок, або спеціальних вирівнюючих кап. Вкожного з методів є свої переваги і недоліки, плюс є окремо покази до того чи іншого виду роботи, не бачучи клінічної картини, важко сказати , яка із перерахованих методик підійде саме вам і буде найкпащим варантом вибору.


Олена
01-10-2014

Питання: Доброго дня! Скажіть будь ласка чи ставлять у вас брекети і скільки це коштує?


ольга
29-08-2014

Питання: добрий день Підкажіть будь ласка чи можна відремонтувати вставний зуб він трішки в одному місці протерся і видно метал.Якщо так то яка приблизно ціна?

Відповідь: Доброго дня, Ольго! Як правило в металокерамічних коронках, якщо протирається метал, то для цього є окклюзійні передумови, тобто зуб стирається антагоністами(зубами протилежної щелепи) , це означає що при закритому роті цей метал(протертість) впирається в зуби іншої щелепи і , навіть якщо ми відремонтуєм цю стертість , то у пацієнта просто не закриється рот. Ремонт протертості вставного зуба до металу полягає в знятті старої коронки і виготовлення нової.


оксана
18-08-2014

Питання: Доброго дня. Допоможіть визначитись що робити? Я шукаю лікаря, який би зробив ПОВНИЙ РОТ КОМПЛЕКСНО - тобто коджен зуб. У мене ерозія зубної емалі, + клиновидний дефект, + маленькі зуби, які стерлись до нервів і звісно страшенне відчуття комплесу щодо своєї посмішки, я вже не кажу про чутливість зубів.Скажіть будь-ласка, скльки приблизно коштуватиме зуб якщо повністю полікувати і покрити чи цирконієм чи ще чимось і скільки часу для цього необхіно.Завчасно дякую.Дуже чекатиму відповіді

Відповідь: Доброго дня, Оксана! В вашому випадку необхідно зробити рентген дослідження(хоча би ортопантомограму) і планування роботи на діагностичних моделях. Нереально сказати , скільки коштуватиме один зуб, тому що вартість роботи складається з різних маніпуляцій, які для кожного, конкретного зуба або робляться або ні, відповідно важко сказати скільки це займе часу. Необхідно щоб ви прийшли на прийом, ми складем план лікування і визначимось з тим що робити, як робити, скільки це буде коштувати і тривати.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua