Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


Анонім
15-09-2015

Питання: скільки коштує відбілити у вас зуби? це не шкідливо? є протипоказання?

Відповідь: Доброго дня, Анонім! Це безпечно. Ми використовуєм відбілюючий гель виробництва США, який сертифікований Асоціацією стоматологів Америки(ADA) і сертифікований в Україні для використання в медичній практиці, для сертифікації всі лікарські засоби і препарати проходять етапи тестування, при найменших сумнівах сертифікація не видається, висновки робіть самі.Протипокази є: це пломби, коронки чи вініри на передніх зубах, які не відбілюються. Вартість відбілювання зубів залежить від курсу доллара (на жаль), тому що більшу частину в вартості відбілювання складає відбілюючий гель, який виробляється в США, на даний момент вартість процедури офісного відбілювання становить 3000 грн.


Євгеній
07-07-2015

Питання: Доброго дня! Цікавлять ціни на лікування у вашій клініці - потрібно полікувати канали (під мікроскопом) та встановити металокерамічну коронку (плюс потрібні металеві вкладки під коронку). Напишіть будь ласка ціни: окремо за лікування каналів, металокерамічну коронку та металеві вкладки. Питання до Сапелюка Андрія Богдановича. Дякую

Відповідь: Ціни можуть сильно коливатися в залежності від ситуації, тому коректніше було б обговорити дані при особистій зустрічі, або хоча б по телефону 0668070230


Віталій
13-06-2015

Питання: Доброго дня! Напишіть мені на мейл будь-ласка чи у Вас можна видалити осколок зуба (в мене був нарощений зуб і вже роки два назад він випав і наростити знову не вдалося а мостик не хочу робити). Ну загалом питання у тім чи можна видалити залишок зуба і щоб те місце залишилося зовсім без зуба. Якщо можливо напишіть мені на мою електронну адресу. Буду дуже вдячним.

Відповідь: Відповідь надіслана на електронну адресу.


Наталя
19-05-2015

Питання: і насправді дужеее жаль. я панічно боюсь лікувати зуби , ну і в недалекій перспективі можу залишитися без них)))

Відповідь: Наталя, пролікувати зуби з місцевою анестезією (не загальний наркоз, а укольчик біля зуба) набагато простіше, як для доктора так і для пацієнта і більш якісно і безпечно для пацієнта. А страх - це лише страх, він тільки в голові. )


name-x
17-05-2015

Питання: Доповнення. 27-04-2015 Привіт! Давайте візьмемо варіант з лікуванням: 200+200Є(або 9800-9900 по нинішньому курсу) +розпломбування, підготовка і пломбування 2 зубів - 1600-1800 грн + 400 грн коронки тимчасові + повна гігієна на двох щелепах 700-800 грн + 400-500 грн інші витрати. І того - 12900-13400 грн +- 400 грн Правильно? Я не з Франківська тому, якщо їхати то зразу на прийом. І якщо можна то пару фото до і після. Дякую!

Відповідь: Доброго дня! Передзвоніть по номеру 0668070230, і в телефонному режимі уточніть всі деталі, так буде простіше.


Наталя
15-05-2015

Питання: Доброго дня! чи можливо у Вас полікувати зуби під загальним наркозом?

Відповідь: Доброго дня! на жаль зуби під наркозом ми не лікуєм.


Анна
28-04-2015

Питання: Надщербився зуб з металокераміки? Що мозна порадити? Дякую.

Відповідь: Доброго дня, Анна. В нашій клініці є система якраз для таких випадків - для реставрації сколів кераміки. Але перш за все, треба розібратись з причиною сколу. Не в усіх випадках можливе відновлення початкового стану і вигляду металокераміки. Якщо, в принципі, можливо відновити скол металокерамічної коронки, то така процедура робиться за одне відвідування орієнтовно до години часу.


name-x
27-04-2015

Питання: Доповнення до питання name-x 01-11-2014 Назвіть хоча б орієнтовну вартість таких маніпуляцій

Відповідь: Доброго дня, name-x. Вартісь такої роботи складає еквівалент в гривнях від 200 євро за одну коронку з прескераміки(безметал). Через сайт клініки неможливо поставити діагноз, спланувати і провести лікування, відповідно і сказати його точну вартість тому вказана сума з приставкою "від". Будемо раді бачити Вас в клініці! Записатись на прийом можна за тел. (0342)552329


Мар'яна
26-03-2015

Питання: Ви витягуєте зламані інструменти з кореня зуба? Ціна?

Відповідь: Доброго дня, Мар'яна. Так , витягуєм. Не всі зламані інструменти можливо витягнути, в таких випадках проводиться спеціальна обробка кореневого каналу і пломбування активним сілером. Ціна від 250 гривень.


Єлизавета
19-03-2015

Питання: Доброго дня! Вкажіть будь ласка ціни на метало-керамічну та цільнокерамічну коронки, та який вид коронок доцільніше ставити на жувальні зуби - цільнокерамічну чи металокерамічну? Вдячна за відповідь)

Відповідь: Доброго дня, Єлизавето! Цільнокерамічні коронки бувають різні, залежно від матеріалу і технологій їх виготовлення. Є спеціальні цільнокерамічні коронки призначені для відновлення жувальних зубів. Безметалові коронки краще металокерамічних по всіх параметрах, крім ціни ;) ціна відрізняється приблизно в 2-3 раза. Якщо є можливість поставити безметалову коронку, так і робіть! З повагою, Станіслав Тимочкін.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua