Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


таня
21-11-2016

Питання: Скільки коштує вставити зуб кераміка передній

Відповідь: Доброго дня, Таня! Вартість керамічного зуба варює від еквівалент 100 долларів до 300


микола
16-11-2016

Питання: дитина 13років недає лікувати зуби,зуби дуже погані,один передній зуб вже обламався,що робити,як поступити,як заставити дитину піти до стоматолога,чи є інші способи,як лікувати зуби ,щоб дитина цього невідчула,можливо наркоз


Юля
12-11-2016

Питання: Доброго дня ! СКажіть будь-ласка чи можна на місце вирваного зуба одразу встановлювати імплант ,чи потрібен час щоб загоїлася рана ? дякую .

Відповідь: Доброго дня, Юля! Залежно від причин по яких видаляється зуб і наявності запалення в періодонті. Є ситуації в яких можливе безпосереднє встановлення імпланту, або необхідно почекати півроку до загоєння і стерилізації кістки.


коропецька ярослава
11-11-2016

Питання: добрий день я хотіла би знати хоча приблизно скільки коштує верхній зубний мостик з металокераміки зафіксований будьласка відпишіть потрібно терміново знати

Відповідь: Доброго дня, Ярослава! Це є дуже розмите формулювання питання, залежно від кількості зубів в мостовидному протезі варьюється вартість роботи. одна одиниця металокераміки коштує 2700 грн станом на 15.11.2016


Андріана
11-08-2016

Питання: Через скільки часу на місці вирваного зуба можна поставити протез?

Відповідь: Андріана, доброго дня! Ясна після видалення зуба заживають на протязі 2-4 тижнів, рівень (висота) кістки всередині формується і стабілізується на протязі 3-6 місяців, відповідно найкращим варіантом буде зробити протез через півроку після видалення зуба. Або за відсутнсті часу зробити при первинному загоєнні ясен(3-5 днів) і відкоректувати через півроку.


іванка
02-08-2016

Питання: чи безпечно вставляти імпланти і які можуть бути ускладнення після операції?

Відповідь: Іванка, доброго дня! Відповідь на Ваше питання не поміститься в формат питання-відповідь на сайті, треба прийти на консультацію.


Оля
12-07-2016

Питання: Доброго дня. У мене всі зуби рівні, от тільки по бокам типу кликів, хотіла запитати, чи можна їх спиляти та наростити уже рівнів білосніжні зуби? Мені 19, ставити брекити уже запізно..

Відповідь: Доброго дня, Оля. В Вашому віці ставити брекети зовсім не пізно. Та в будь-якому випадку є технології які позволяють зробити це без брекетів - приблизно так як ви це і описали. Треба бачити ситуацію в роті і тоді можна спланувати лікування.


Олександра
02-07-2016

Питання: Добрий день скажіть будь ласка чи ставлять вініри на два передні зуба якщо вони потемніли а інші білі чи обов\\\"язково треба робити 4 зуба?

Відповідь: Доброго дня, Олександра! Технологія реставрації зубів вінірами дозволяє використовувати довільну кількість зубів 1,2,4 і т.д. Але кращого результату можна досягти, коли робляться вініри на симетричні зуби і попарно(тобто 2,4,6,8,10). В Вашому випадку цілком ймовірно, що можна обмежитись тільки тими зубами, які змінені в кольорі. Запишіться на консультацію за тел. 55-23-29 і ми зможем сказати точніше.


Марія
12-06-2016

Питання: Добрий день. Скажіть будь-ласка на якому терміні вагітності безпечно лікувати зуби і робити рентген? Рентген робиться так само як і всім пацієнтам чи є різниця між звичайним пацієнтом і вагітною жінкою під час лікування зубів і під час рентгену?мені потрібно зробити канал. Дякую.

Відповідь: Доброго дня, Марія! Лікувати зуби можна на будь-якому терміні вагітності, але треба якнайшвидше! Тому що на 95% мікрофлора ротової порожнини дитини складається з мікрофлори рота мами (це означає, якщо в мами є мікроби в роті, які псують зуби то ці ж мікроби будуть псувати зуби і дитині). Рекомендуєм прочитати про вагітність і лікування зубів оце http://100mat.ru/profession/mer.htm . З повагою, Станіслав Тимочкін.


илона
20-04-2016

Питання: якщо випав вставний зуб чи можна вставити його назад и якщо шатаеться инший вставний зуб вин скоро випаде

Відповідь: Доброго дня, Ілона. Так, можна зацементувати той що випав. Зуб який шатається необхідно додатково обстежити, зробити рентген тощо.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua