Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


Вікторія
26-05-2017

Питання: Скажіть .будь ласка .ви робите еластичні знімні протези ? яка його вартість ? і чи кращий такий протез від звичайного?

Відповідь: Доброго дня, Вікторія! Робимо, якщо пацієнт наполягає на такому виді протезування. Гарно зроблений акриловий (не еластичний) протез, по ряду параметрів, буде кращим варіантом чим еластичний протез.


Людмила
15-05-2017

Питання: Доброго дня! скажіть будь ласка, яка ціна металевих брекетів на дві щелепи?


Karah
14-04-2017

Питання: Whoever wrote this, you know how to make a good arctlie.


Юлія
22-03-2017

Питання: Доброго дня. У мене проблема з передніми верхніми 4 зубами, хотіла запитати чи за допомогою вінірів вирівнюється привкус? Також дуже вдячна буду за інформацію по ціні. Маю наувазі все разом з роботою. Цікавлять керамічні,не композит. Дякую завчасно

Відповідь: Юлія, доброго дня! Так, в деяких ситуаціях прикус можна вирівняти за допомогою вінірів, але треба дивитись на Ваші зуби, планувати роботу - тоді можна буде сказати точно. Вартість виготовлення одного вініра 200-250 євро в гривневому еквіваленті.


Jermajesty
25-02-2017

Питання: Reading this makes my deocisins easier than taking candy from a baby.


Олександр
13-02-2017

Питання: Добрий день! Скільки буде коштувати і скільки потрібно часу щоб розпломпувати зуб моляр чотирьох канальний 2 корені прийшли а решту не можуть тому що запломбовані цементом?

Відповідь: Доброго дня, Олександр! Вартість такої роботи орієнтовно від 3200 гривень, залежно від складності роботи і початкового стану зуба. По часу це може бути зроблено за 3 години і один візит або необхідно буде прийти декілька разів. Лікування каналів це дуже кропітка робота і непередбачувана, тому точної вартості і часу лікування немає.


Марян
12-01-2017

Питання: Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки будуть коштувати металічні брекити на верхню щелепу, але з задньої сторони? Дякую

Відповідь: Доброго дня! Як правило брекети необхідно ставити на 2 щелепи, залежно від системи брекетів змінюється і вартість лікування


Артур
09-01-2017

Питання: Доброго дня. У передньому зубів утворився наскрізний отвір. Також покришились 2 задні зуби. Чи можливо все "полагодити" за 2 тижні? Яка приблизна вартість?

Відповідь: Доброго дня, Артур! З Ваших слів важко поставити діагноз, але звучить так що за два тижні можна встигнути це зробити, якщо будем робити реставрації і сумнівно встигаєм, якщо будуть коронки чи вініри. Для того щоб сказати вартість, навіть приблизну, необхідно поставити діагноз і визначитись з планом лікування. В переписці це зробити важко, тому що є мінімум 3 варіанти діагнозу і більше 10 варіантів лікування. Орієнтовний прейскурант послуг є на сайті.


Мар'яна
20-12-2016

Питання: Доброго вечора!Яка ціна коронки на передні зуби з цирконію?

Відповідь: Доброго дня, Мар'яна. Вартість коронки залежно від складності роботи буде 200-300 євро еквівалент в гривнях.


аня
20-12-2016

Питання: під час вагітності мені призначили препарати заліза від анемії.від них почорніли зуби.Чи можливо якось відновити зуби чи вони самі відновляться після прийому?

Відповідь: Доброго дня, Аня! Необхідно бачити ситуацію з Вашими зубами, для вирішення цієї проблеми. Можливо причина в іншому, а не в залізі. Або можливо достатньо обмежитись професійною гігієною а не ставити вініри чи реставрації.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua