Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


Марія
12-06-2016

Питання: Добрий день. Скажіть будь-ласка на якому терміні вагітності безпечно лікувати зуби і робити рентген? Рентген робиться так само як і всім пацієнтам чи є різниця між звичайним пацієнтом і вагітною жінкою під час лікування зубів і під час рентгену?мені потрібно зробити канал. Дякую.

Відповідь: Доброго дня, Марія! Лікувати зуби можна на будь-якому терміні вагітності, але треба якнайшвидше! Тому що на 95% мікрофлора ротової порожнини дитини складається з мікрофлори рота мами (це означає, якщо в мами є мікроби в роті, які псують зуби то ці ж мікроби будуть псувати зуби і дитині). Рекомендуєм прочитати про вагітність і лікування зубів оце http://100mat.ru/profession/mer.htm . З повагою, Станіслав Тимочкін.


илона
20-04-2016

Питання: якщо випав вставний зуб чи можна вставити його назад и якщо шатаеться инший вставний зуб вин скоро випаде

Відповідь: Доброго дня, Ілона. Так, можна зацементувати той що випав. Зуб який шатається необхідно додатково обстежити, зробити рентген тощо.


Таня
11-04-2016

Питання: Доброго дня. Маю таку проблему. лікувала зуби в маленькому місті і у каналі залишили інструмент. зараз коли натискаю на зуб болить. тоді робила томограму і лікарка сказала, що нічого страшного. але час іде а мене турбує. чи можна у вас забрати залишки інструменту з зуба не роблячи томограму.

Відповідь: Доброго дня, Таня! Так, можна забрати інструмент. Наша клініка спеціалізується на ендодонтії, і видалення уламків інструментів з каналів і проходження "непрохідних" каналів є профілючим напрямком діяльності. Звертайтесь!


Taras
27-03-2016

Питання: Доброго дня.Хотів спитати скільки буде коштувати нарощування двох бокових різців,точніше змінити їх форму з ікол на правильну,і чи це можливо?

Відповідь: Доброго дня, Тарас! Як правило це можливо, але необхідно точно спланувати таку роботу, зробити гіпсові моделі ваших зубів і з воску зробити попереднє моделювання реставрацій, для того щоб візуалізувати і оцінити остаточний результат. Орієнтовна вартість реставрації 850 грн за один зуб. Але необхідна ваша присутність, огляд і планування, по інтернету важко спланувати роботу і пролікувати.


Василь
01-03-2016

Питання: Чи можете приймати інтернів на практику?

Відповідь: Василь, передзвоніть по номеру 0668070230, Андрій Богданович.


Анонім
15-09-2015

Питання: скільки коштує відбілити у вас зуби? це не шкідливо? є протипоказання?

Відповідь: Доброго дня, Анонім! Це безпечно. Ми використовуєм відбілюючий гель виробництва США, який сертифікований Асоціацією стоматологів Америки(ADA) і сертифікований в Україні для використання в медичній практиці, для сертифікації всі лікарські засоби і препарати проходять етапи тестування, при найменших сумнівах сертифікація не видається, висновки робіть самі.Протипокази є: це пломби, коронки чи вініри на передніх зубах, які не відбілюються. Вартість відбілювання зубів залежить від курсу доллара (на жаль), тому що більшу частину в вартості відбілювання складає відбілюючий гель, який виробляється в США, на даний момент вартість процедури офісного відбілювання становить 3000 грн.


Євгеній
07-07-2015

Питання: Доброго дня! Цікавлять ціни на лікування у вашій клініці - потрібно полікувати канали (під мікроскопом) та встановити металокерамічну коронку (плюс потрібні металеві вкладки під коронку). Напишіть будь ласка ціни: окремо за лікування каналів, металокерамічну коронку та металеві вкладки. Питання до Сапелюка Андрія Богдановича. Дякую

Відповідь: Ціни можуть сильно коливатися в залежності від ситуації, тому коректніше було б обговорити дані при особистій зустрічі, або хоча б по телефону 0668070230


Віталій
13-06-2015

Питання: Доброго дня! Напишіть мені на мейл будь-ласка чи у Вас можна видалити осколок зуба (в мене був нарощений зуб і вже роки два назад він випав і наростити знову не вдалося а мостик не хочу робити). Ну загалом питання у тім чи можна видалити залишок зуба і щоб те місце залишилося зовсім без зуба. Якщо можливо напишіть мені на мою електронну адресу. Буду дуже вдячним.

Відповідь: Відповідь надіслана на електронну адресу.


Наталя
19-05-2015

Питання: і насправді дужеее жаль. я панічно боюсь лікувати зуби , ну і в недалекій перспективі можу залишитися без них)))

Відповідь: Наталя, пролікувати зуби з місцевою анестезією (не загальний наркоз, а укольчик біля зуба) набагато простіше, як для доктора так і для пацієнта і більш якісно і безпечно для пацієнта. А страх - це лише страх, він тільки в голові. )


name-x
17-05-2015

Питання: Доповнення. 27-04-2015 Привіт! Давайте візьмемо варіант з лікуванням: 200+200Є(або 9800-9900 по нинішньому курсу) +розпломбування, підготовка і пломбування 2 зубів - 1600-1800 грн + 400 грн коронки тимчасові + повна гігієна на двох щелепах 700-800 грн + 400-500 грн інші витрати. І того - 12900-13400 грн +- 400 грн Правильно? Я не з Франківська тому, якщо їхати то зразу на прийом. І якщо можна то пару фото до і після. Дякую!

Відповідь: Доброго дня! Передзвоніть по номеру 0668070230, і в телефонному режимі уточніть всі деталі, так буде простіше.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua