Стоматологічна практика ОРІС Стоматологія високих технологій
ГОЛОВНА ПОСЛУГИ НАШІ ЦІНИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТ БЕЗПЕКА ПРО НАС Питання та відповіді
Ласкаво просимо на наш сайт

Задайте своє питання


Ліда
22-01-2015

Питання: Доброго дня.Я лікар-інтерн.Мене цікавить ,чи ви берете в свою клініку на стажування ,та чи можлива подальша перспектива?Хочу бути парадонтологом.Дякую за відповідь!


віра
09-01-2015

Питання: і ще одне питання вартість вініра одного?

Відповідь: Віра, вартість вініра одного залежить від курса євро, дізнатись точну ціну можете у нас в клініці за телефоном 55-23-29


віра
09-01-2015

Питання: Доброго дня, мене цікавлять вініри .чи можна іх застососувати при наявності ікол бокові зуби?

Відповідь: Доброго дня . Якщо Ви маєте на увазі , чи можливе застосування вінірів для покращення естетичної ситуації у випадку відсутності бокових різців і зміщення ікол на місце відсутніх бокових різців, то в даному випадку необхідна точна діагностика і розрахунки проміжків між зубами, оцінка фотографій зубів, посмішки, діагностичних моделей, загального співвідношення між зубами і мякими тканинами порожнини рота. Використання вінірів можливе в даному випадку як один із варіантів або етапів лікування. Крім того вініри можуть застосовуватись і в інших випадках - для вирівнювання цілого зубного ряду або положення окремого зуба, для підняття прикуса при стертості зубів, для надання зубам світлого кольору(т.зв. "голівудська посмішка")


Іван
11-12-2014

Питання: Добрий день.скажуть будь ласка де я можу собі поставити золоту коронку?чи як воно правильно називається)дякую

Відповідь: Добрий день! Можете зробити у нас) При потребі протезування окремого зуба або зубного ряду, золотовмісні сплави мають перевагу над неблагородними металами, завдяки своїй біосумісності.


Юра
27-11-2014

Питання: Для чого Ви людей дурите???

Відповідь: Юра, якщо у Вас виникли якісь питання , зателефонуйте за номером 066-80-70-230 до нашого головного лікаря і виясніть всі питання , які Вас цікавлять.


Тетяна
14-11-2014

Питання: Доброго дня.В мене така ситуація що дуже малі проміжки між зубами є зуби що один трішки якби вилазить на інший,на верхніх одиничках потріскала емаль внаслідок падіння в дитинстві плюс до всього неправильна форма верхніх зубів,виступають вперед ікла і така квадратна форма щелепи а нижні викривилися і трошки покришилися.Чи можете мені допомогти?Чи виконують у вас реставрацію?Чи потрібна ставити брекети для вирівнювання верхньої щелепи?

Відповідь: Доброго дня, Тетяна! З того що ви описали, скоріш за все Ви потребуєте ортодонтичного лікування і просто реставрації не врятують ситуацію, хоча треба подивитись , можливо це реально зробити


Юра
08-11-2014

Питання: Це механізм дії вибілювання (Зум,беньєнг) - який гель у Вас (виробник, назва)? І дайте відповідь - рідкий кофердам Ви наносите??? І якою лампою Ви користуєтесь?? Дякую

Відповідь: Юра, судячи з формулювання питання Ви - стоматолог. Ми завжди раді допомогти порадою, поділитись технологіями, які ми використовуємо. Mожете записатись до нас на майстер клас з відбілювання, ендодонтичного лікування зубів чи реставрації за тел. 066-8070-230.


name-x
01-11-2014

Питання: Ціна 2 безметалевих коронок (ips empress) з всіма витратами (обточення, цементування...) на зуби 11, 21, які потемніли внаслідок травми та були депульповані. І чи не буде темнота зубів просвічуватися через такий тип коронок?

Відповідь: Є різні види матеріалів для виготовлення штучних коронок зубів. Темноту зубів можна перекрити навіть за допомогою металокерамічної коронки, і так само це реально зробити за допомогою безметалової коронки, красивіше зробити. Матеріал (пресскераміка) відкриває надзвичайно широкий спектр можливостей для виготовлення естетичної і непомітної реставрації. За допомогою коронки з пресскераміки можна приховати і темноту зуба, і металеву вкладку, якщо знати як це зробити :) Єдине, що може просвічуватись це темнота кореня, і то КРІЗЬ ЯСНА, але з цим нічого не можливо зробити в принципі! При реставрації втрачених тканин зуба коронкою, часто необхідно провести додаткові маніпуляції і лікування, для усунення проблеми, з якою звернувся пацієнт, а не "просто" зробити коронку! Тому сказати точну вартість лікування можливо тільки після обстеження і діагностики.


Юра
30-10-2014

Питання: При видбілюванні зубів невже Ви не захищаєте ясна рідким кофердамом? Який механізм вибілювання зубів???

Відповідь: Механізм відбілювання зубів. В відбілюючому гелі, який наноситься на зуби, є відбілюючий агент, який за рахунок реакції окислення і утворення атомарного кисню модифікує подвійний хімічний звязок в одинарний таким чином, що хромофор перестає поглинати видиме світло.


Таня
23-10-2014

Питання: Доброго дня! скажіть будь ласка, що можна зробити, якщо зуби рідкі? яким чином можна закрити проміжки між зубами?

Відповідь: Доброго дня, Таня! Проміжки між зубами можна закрити керамічними вінірами, реставраціями з фотополімеру, металокерамічними коронками або ортодонтично, за допомогою брекетів, пластинок, або спеціальних вирівнюючих кап. Вкожного з методів є свої переваги і недоліки, плюс є окремо покази до того чи іншого виду роботи, не бачучи клінічної картини, важко сказати , яка із перерахованих методик підійде саме вам і буде найкпащим варантом вибору.

Сторінки: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
м. Івано-Франківськ вул. Лепкого 47/б тел. 55-23-29 Розробка та підтримка
студія "Абріс-ком"
abris.com.ua